HC Stadion Vrchlabí – Také přípravka přivezla medaile

Také přípravka přivezla medaile

29.12.2013
Redakce

Také nejmladší hokejisté HC Krkonoše se zúčastnili vánočního turnaje a to v sobotu 28.12. v Trutnově.

Naši kluci sehráli celkem tři zápasy, kdy nestačili pouze na celek z Hronova. Porazili oba týmy z Hradce Králové a obsadili krásnou 3.příčku. Za bojovnost a nasazení si zaslouží pochvalu všichni hráči.

Sestava: Vendelín Houdek - Tobiáš Sporysch, Hynek Nývlt, Jirka Jakubec, Filip Votava, Ondra Kopecký, Filip Beneš, Jirka Mrkva, Kryštof Barták, Dan Srnský, Ondra Paulíček, Patrik Klanica, Matyáš Motyčka

Výsledky ve skupině:
Vrchlabí - Hronov 4:15
Branky: Sporysch 3, Kopecký

Vrchlabí - Hradec Králové A 13:6
Branky: Sporysch 5, Beneš 3, Motyčka 2, Mrkva 2, Kopecký

O umístění:
Vrchlabí - Hradec Králové B 23:0
Branky: Sporysch 7, Mrkva 5 , Votava 2, Motyčka 2, Kopecký 2, Beneš, Srnský, Jakubec, Klanica, Nývlt

Také ročníky 2004 byli na turnaji

V termínu 26.-27.12. odehráli hráči ročínku 2004 celkem 14 zápasů, z toho dokázali 4 x zvítězit, 4 x remízovat a pak už si připsali porážku. A tak jim o jeden bod unikl zápas o třetí a čtvrté místo. Zato ale zvítězili v utkání o 5. místo. Inu maminčino cukroví je o svátcích znát :-). Nejdůležitější však je, že to kluky baví a hrají, výsledky přijdou.

Zpracováno z podkladů vedoucích mužstev Jirky Jakubce a Arnošta Štěppana