HC Stadion Vrchlabí – Do Elektromont arény přijede pražská Kobra - čtvrtý tým tabulky
A Team

Do Elektromont arény přijede pražská Kobra - čtvrtý tým tabulky

21.11.2013
Tomáš Pavlík

Po čtrnácti dnech se odehraje v Krkonoších další druholigové utkání. Tentokrát v něm domácí vyzvou celek z hlavního města, jímž je HC Kobra Praha. Hosté, kteří jsou jedním z nejlepších týmů ligy, přijedou do Vrchlabí v roli jasného favorita a fanoušci se tak rozhodně mají na co těšit.

HC Stadion Vrchlabí - Po dvou venkovních výhrách utkání doma, dovrší Vrchlabští vítězný hattrick?

Stadion patří k celkům průměrné výkonnosti, což dokazuje i jeho bilance osmi výher a sedmi proher. Poslední dva duely horalé vyhráli, když si připsali dvě venkovní vítězství. Před týdnem Vrchlabí udolalo 5:6 po prodloužení Klášterec a ve středu si odvezlo hubenou výhru 1:2 z Děčína.

Domácí celek zaujímá v tabulce osmé místo a má nastřádáno stejně bodů jako sedmý resp. osmý Nymburk a Pelhřimov.

Na čele kanadského bodování týmu je už od začátku sezony dvaačtyřicetiletý Martin Filip (4+11). Nejlepším střelcem je s šesti zásahy Patrik Fořt.

HC Kobra Praha - Pražané jsou jedním z nejlepších týmů ligy

Čtvrtá Kobra, která má však stejně bodů jako druhý a třetí celek tabulky, ztrácí na první místo tři body. Naposledy hokejisté z hlavního města porazili na domácím ledě 5:2 Milevsko, předtím Kobra po výhře 3:6 vyloupila Pelhřimov.

"Potvrdilo se, že v tabulce není žádný soupeř vyloženě slabý. Na příští zápas ve Vrchlabí se musíme důkladně připravit, aby se nám podařilo bodovat," řekl po posledním utkání Kobry prezident klubu a zároveň hlavní trenér Miloslav Šeba.

Rok založení klubu: 1929
Klubové barvy: modrá, žlutá
Webové stránky: www.hckobra.cz

Vedení klubu

Prezident klubu a ředitel ZS: Miloslav Šeba
Zástupce prezidenta: Patrik Šeba
Sekretář klubu: Bohumil Chmelík
Ekonom: Karel Hrubý

Hlavní trenér: Miloslav Šeba
Asistent trenéra: M. Vrzal
Asistent trenéra: M. Slanina
Vedoucí družstva: B. Mikeš

Duel mezi Vrchlabím a Kobrou Praha startuje v Elektromont aréně v sobotu v 18 hodin.