HC Stadion Vrchlabí – Druhý domácí zápas za sebou! Ve středu přijede do Vrchlabí Děčín
A Team

Druhý domácí zápas za sebou! Ve středu přijede do Vrchlabí Děčín

15.10.2013

Stadionu přivál los v programu sedmého, osmého a devátého kola tři utkání na domácím ledě. První část už proběhla v sobotu a ta druhá čeká fanoušky zítra. To se na ledě Elektromont arény představí celek Děčína, proti kterému se Vrchlabí pokusí odčinit prohru s Kolínem.

HC Stadion Vrchlabí - Zkouška o vylepšení reputace po zápase s Kolínem

Vrchlabští v sobotním zápase nepředvedli dobrý výkon a Kolínu podlehli 1:4. Jedinou branku zaznamenal v 56. minutě Martin Svoboda. I když v závěru zápasu měli domácí ještě šanci zdramatizovat stav utkání, neboť právě krátce po vstřeleném gólu odešel na trestnou lavici na čtyři minuty za faul na Jakubce hostující Semirád a Stadion měl tak výhodu přesilové hry až téměř do konce zápasu. Tu ale nedokázali využít a výhru kozlů korunoval v šedesáté minutě trefou do prázdné branky Morkes.

Vrchlabí v zápase nepředvedlo celkově dobrý výkon a získat tak tři body se pokusí tedy proti medvědům z Děčína. V tabulce jsou Filip a spol. na dělené desáté příčce s devíti získanými body.

Primát nejlepšího hráče v kanadském bodování drží Martin Filip (3+7), který zaznamenal zároveň i nejvíce asistencí. Nejlepším střelcem je Patrik Fořt, jenž nastřílel pět branek. Nejlepším hráčem ve statistikách +/- je zadák Ondřej Hamerský (+3), nejhorším pak útočník Martin Svoboda (-6).

HC Děčín - Vyhraje Děčín potřetí za sebou?

Medvědi naposledy na vlastním ledě udolali 4:3 Milevsko, a to navíc po exkluzivním obratu. Hosté po první třetině vedli 0:2, ve 21. minutě dokonce už 0:3, ale domácí to nepoložilo a po brankách Pořického, Oliveriuse, Ziky a Hříbala nakonec dokázali zvítězit za tři body! První tři branky padly ještě ve druhé periodě, ta poslední, rozdílová pak šest minut před koncem.

Děčínští jsou v druholigovém žebříčku na sedmé příčce, když dokázali nastřádat o tři body víc než Vrchlabí. Jejich skóre činí: 27:28.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sestavy týmů z minulého kola

Vrchlabí: Jeschke - Hamerský, Klement, Poskočil, Lenoch, Pulec, Provazník, Hlaváč – Fořt, Filip M., Jakubec, Šťastný, Bláha, Březina, Svoboda, Gengel, Filip D., Marek, Jirků, Oppelt

Děčín: Lavinger (Formánek) – Hříbal, Stezka, Procházka, Müller, Saska, Molnár – Pořický, Oliverius, Zika – Racek, Merta, Kuchynka – Drnec, Hanzl, Vacek – Šetka, Faigl, Číhal

"I když jsme s Kolínem asi diváky moc nepotěšili, tak ve středu vyhrajeme! Diváckou podporu potřebujeme a těšíme se na zaplněné hlediště!" řekl v ohlasech před utkáním brankář Oto Jeschke.

Partnerem středečního zápasu je Vancl sport. Klub pak pořádá přestávkovou soutěž na ledě, která bude počínaje tímto utkáním probíhat každý další domácí zápas. Hlavní výhrou jsou sjezdové lyže.

Zápas osmého kola Druhé ligy Vrchlabí - Děčín startuje zítra v 18 hodin!