HC Stadion Vrchlabí – Odvetné utkání v Jablonci nad Nisou

Odvetné utkání v Jablonci nad Nisou

04.09.2013
Raina Jarošová

Další přípravné utkání se odehraje na ledě Jablonce nad Nisou. Odvetný zápas sehraje HC Stadion Vrchlabí ve čtvrtek a bude chtít získat vítězství.

HC Stadion Vrchlabí odehrál poslední přípravné utkání v úterý na ledě Nymburka, kde prohrál těsně 2:3. V předchozích zápasech se vrchlabským dařilo pouze proti Kolínu, kdy dokázali porazit Kozly v obou vzájemných utkání. Na domácím stadionu se Vrchlabí proti Jablonci nepodařilo zvítězit a Vlci si odvezli výhru 4:2.

Jablonečtí Vlci mají za sebou pět přípravných utkání. Poradili si s hráči Děčína i Nymburka, střelecky se jim nedařilo v zápase proti Kolínu, kterému podlehli 1:2. V odvetném zápase na děčínském ledě se jim ale opět podařilo vyhrát a nyní se připravují na odvetný zápas s Vrchlabím.

Přijeďte si užít přátelskou atmosféru zápase do Jablonce a podpořte naše hráče! Utkání se odehraje od 18 hodin.