HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí se vrací Martin Filip

Do Vrchlabí se vrací Martin Filip

25.05.2013
Jana Poskerová

Již dříve proběhla zpráva, že Martin Filip ukončil své angažmá v prvoligové Dukle Jihlava a má namířeno zpět do druholigového Vrchlabí, ale v Krkonoších se čekalo, až bude vše 100%. Dnes může vrchlabský klub konečně tento přestup potvrdit.

Útočník s obrovskými zkušenostmi, srdcař a hračička je zpět v v bílomodrém dresu Vrchlabí. Poprvé se v klubu objevil v sezoně 2009/2010 a odehrál zde dvě sezony v první lize, ve Vrchlabí zůstal i po sestupu do kraje, kdy nosil kapitánské "C" a s týmem vybojoval mistrovský titul. Sezonu 2012/2013 strávil ovšem opět v prvoligovém týmu a to v Jihlavě.

Nyní je však Martin Filip zpět ve Vrchlabí a kromě řady útočníků posílí také realizační tým a to na pozici asistenta trenéra. Své zkušenosti z ledu bude Martin také předávat klukům z HC Krkonoše.

Rozhovor s Martinem připravujeme.