HC Stadion Vrchlabí – Další zlato do sbírky

Další zlato do sbírky

25.03.2013
Jana Poskerová

Z mezinárodního turnaje ve Fussenu se v pondělí ráno vrátili hokejisté 6.třídy a přivezli si zlaté medaile. V jejich základní skupině se odehrály boje mezi týmy z Německa, Švýcarska a Rakouska, přes které se HC Krkonoše probojovali do semifinále. Překvapivě se v semifinále naši hráči potkali s týmem z Maďarska a předvedli velmi hezký zápas, který krkonošští vyhráli 3:1.

Ve finálové bitvě se potkal tým České republiky s výběrem z Rakouska. Rakušané se sice dostali jako první do vedení, ale naši borci se hned vzpamatovali a obrátili stav utkání ve svůj prospěch. Rakousko udolali 4:1 a mohli se tak radovat z 1. místa a zazpívat si „We are the champions my friends“.

Realizační tým děkuje všem, kteří se na tomto zájezdu podíleli - sponzorům, hokejovým klubům, rodičům, dětem....Velký dík patří také řidičům Michalovi a Davidovi z Jeřábkovy OD, kteří hokejisty vždy všude včas, bezpečně a ochotně dovezli a zároveň perfektně zapadli do týmu.