20.4.Fanoušci vydržte! Jste naše neskutečná podpora, vzkazuje Dominik NovákLucie Horčičková, Anna ZívrováS Dominikem Novákem jsme probrali svět od Vrchlabí až po Kazachstán. Průbojný útočník toho totiž kromě hokeje stíhá opravdu dost – třeba i učit na základní škole. Do toho na sobě tvrdě pracuje a připravuje se na další sezonu. I o tom, jestli ho uvidíme zase v dresu Vrchlabí, jsme si s pětadvacetiletým vysokoškolákem povídali.
12.4.Příští sezonu se zase uvidíme, říká veterán Martin FilipVendula SahánkováCelou vrchlabskou sezonu zhodnotil také kapitán HC Stadionu Martin Filip. V rozhovoru prozradil, jestli se chystá do sportovního důchodu, co by změnil a kde bere energii.
9.4.Jak se dělá hokej ve 2. lize? Srdcem, říká manažer Vrchlabí JakubecMarek Hedbávný, foto: Petr Kraus, Hokejové foto - Petr KrausStadion Vrchlabí vypadl ve čtvrtfinále play off s Kobrou Praha po pětizápasové bitvě. Ještě jednou se k uplynulé sezóně vracíme rozhovorem se sportovním manažerem klubu Jiřím Jakubcem.
30.3.Ohlédnutí za mládeží HC Stadion Vrchlabí a HC KrkonošeJana PoskerováHokejová sezóna 2016/2017 skončila, led na zimácích pomalu taje, malí i velcí hokejisté z Vrchlabí si užívají zaslouženého volna, na tréninku se sejdou opět v květnu. Jaká tedy byla uplynulá sezóna.
27.3.Starší dorost ukončil sezónu vítězstvím nad Novým MěstemKRK - NMM 5:2, 21.kolo | Jana PoskerováPoslední zápas za sebou má tým staršího dorostu. V nadstavbě skončili hráči HC Krkonoše na 5. místě za Jabloncem, Novým Městem nad Metují, Třebíčí a Poděbrady.
27.3.Konec sezóny hlásí také mladší dorostJHR - KRK 1:2, 10.kolo | Jana PoskerováPoslední zápas v Jindřichově Hradci dopadl lépe pro krkonošské hráče. Celkově tak v nastavbě své soutěžě skončili na 5.místě.
27.3.Na Kobře jsme díky fanouškům byli doma, říká nejlepší střelec Tomáš ŠťastnýRaina TomanováHC Stadion ukončil sezonu ve čtvrtfinále, ve kterém padl s pražskou Kobrou 2:3 na zápasy. Proti soupeři se postavil po výhře v osmifinále, kde se utkal s Kolínemn a zvítězil v sérii 4:3. K rozhovoru jsme si pozvali Tomáše Šťastného, nejlepšího střelce této sezony a reprezentanta ČR v hokeji na univerziádě v Kazachstánu.
24.3.Sezóna skončila, nová je před námiJana PoskerováStalo se již tradicí, sednout si po sezóně se sportovním manažerem klubu a hlavním trenérem A-týmu a popovídat si o tom, co bylo. Jaká byla sezóna 2016/2017, co se úplně nepovedlo, kdo překvapil a kdo zůstane? Jiří Jakubec a Petr Hlaváč odpovídají.
24.3.Poslední zápase sezóny pro ročník 2007VRC - HK2 2:7, 20.kolo | Jana PoskerováNa ledě královehradeckého týmu se se sezónou rozloučil také ročník 2007.
20.3.HC Stadionu končí sezona, na ledě Kobry nedokázal zvítězitKOB - VRC 4:1, 0.kolo | Raina TomanováAž poslední zápas série rozhodl o vítězi druhého kola play-off. V něm jako první skóroval hostující tým, Kobra ale během minuty vyrovnala. Druhou třetinu už měli v ruce pouze domácí, vyhráli ji s přehledem 3:0. V posledním dějství se zázrak nekonal, ani jeden z týmu gól nevstřelil a postupujícím do dalšího kola se stala Kobra Praha.
19.3.O druhém kole se rozhodne v PrazeKOB - VRC 4:1, 0.kolo | Jana PoskerováDruhé kolo play-off rozhodne pátý zápas, který HC Stadion Vrchlabí odehraje na stadionu Kobry Praha.
19.3.Bydžov nechal body starším žákůmVRC - NBY 5:4, 12.kolo | Jana PoskerováDomácí Vrchlabí sehrálo výborné utkání. Jen by to ještě chtělo vylepšit střelbu.
19.3.Prohra starších žáků s LomnicíVRC - LOM 4:10, 13.kolo | Jana PoskerováVe druhé třetině si domácí nechali nasázet sedm branek a to rozhodlo o celém utkání.
19.3.Mladší žáci ukončili sezónuVRC - CEL 3:7, 14.kolo | Jana PoskerováV posledním zápase sezóny vyhráli vrchlabští hráči v České Lípě. Kluci tak ve své kategorii Liga mladších žáků "D" obsadili krásné 4. místo.
19.3.Poslední zápas starších žákůCEL - VRC 4:8, 14.kolo | Jana PoskerováSezónu 2016/2017 ukončili v sobotu 18.3. výhrou nad Českou Lípou také starší žáci. Jejich celoroční práce je odměněna třetím místem v tabulce Ligy starších žáků "B".
18.3.Kobra sérii vyrovnala, jede se opět do PrahyVRC - KOB 2:4, 0.kolo | Jana PoskerováVrchlabský tým si opět prodloužil sezónu, první dva zápasy proti Kobře vrchlabští hráči ovládli. Nyní se však Kobra vzpamatovala a další dva zápasy vzala do své režie. Stav série druhého kola je tedy vyrovnán na 2:2 a o vítězi druhého kola se rozhodne v pondělí v Praze.
17.3.Kobru čeká peklo. Dáme do toho všechno, hlásí UrbanJan ŠimekHokejisté Vrchlabí se v sobotu 18. března od 18 hodin střetnou s Kobrou a mohou slavit postup. Stačí k tomu jediné – porazit pražský celek. „Pokud budeme plnit, co máme a dáme do toho všechno, uspějeme,“ věří útočník Stadionu Patrik Urban.
16.3.Série se ještě vrátí na vrchlabský ledKOB - VRC 4:2, 0.kolo | Raina TomanováOpět vyrovnaná bitva byla k vidění na ledě pražské Kobry, kam vrchlabští hráči zajížděli ke třetímu utkání této série. Domácí vedli již 2:0, když se HC Stadion dotáhl. Byly to však jediné dvě branky, které padly do hadí sítě. V 50. minutě si Kobra vzala vedení a několik vteřin před konečnou sirénou ještě vstřelil gól do prázdné branky Jedlička, který si v dnešním utkání připsal hattrick.
15.3.Kobra nemá co ztratit, půjde do zápasu naplno, říká Adam JandejsekRaina TomanováTřetím zápasem mezi Vrchlabím a Kobrou Praha pokračuje druhé kolo play-off. Odehraje se na pražském stadionu, kam HC Stadion zajíždí. Vrchlabí se vedení ujalo hned v prvním zápase, ve kterém Kobru porazilo těsně 4:3 v prodloužení. Před domácími diváky ukořistilo vítězství 6:3 a zítra může sérii na ledě soupeře ukončit.
14.3.Další důležitý krok k postupu! Vrchlabí v závěru rozhodlo třemi góly během osmi minut. VRC - KOB 6:3, 0.kolo | Tomáš BrožVrchlabští hráči vstoupili do série s vítězem základní části famózním způsobem a po dnešním utkání se ujímají vedení 2:0. První dvě třetiny to vypadalo, že by se diváci mohli dočkat dramatického závěru. Nakonec ale domácí opět v závěrečných minutách ukázali větší hlad po vítězství a vypracovali si tříbrankový náskok během osmi minut.
13.3.Série s Kobrou se přesouvá na vrchlabský led.VRC - KOB 6:3, 0.kolo | Alan ŠrámekSérie hraná s Kobrou na tři vítězství se rozjela dvanáctého března a Stadion se v nedělní odpoledne dostal do jejího vedení. Kobra v prvním utkání nestačila na svém ledě na výkon hokejistů z Vrchlabí a tak si celek z Krkonoš přivlastnil první bod do série.
12.3.Do druhého kola vstoupilo Vrchlabí výhrouKOB - VRC 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováNetradiční čas nedělního utkání přinesl více štěstí hostujícímu Stadionu Vrchlabí. Hosté se hned v úvodu utkání dostali do brankového náskoku, který si udrželi dvě třetiny. Poslední část přinesla obrat hry a vyrovnání domácích, až se šlo do prodloužení. Prodloužení ukončil v 64. minutě Tomáš Šťastný, který vstřelil vítězný gól Vrchlabí.
11.3.Ve druhém kole na KobruKOB - VRC 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováHC Stadion Vrchlabí pokračuje do druhého kola play-off a na základě výsledků první série se o tři vítězství utká s pražskou Kobrou.
9.3.Hotovo! Vrchlabí urvalo postup až v poslední třetině.VRC - KOL 6:3, 0.kolo | Tomáš BrožVyrovnaná série s kolínskými Kozly má svůj happy end a diváci se opět nenudili! Do poslední třetiny šli totiž domácí hráči s jednogólovou ztrátou, kterou však v poslední dvacetiminutovce dokázali smazat a vyhráli jí poměrem 4:0.
9.3.Fanoušci opět šestým hráčem, chválí domácí příznivce Tomáš BláhaVRC - KOL 6:3, 0.kolo | Marek KomárekSedmé utkání krásné série s Kolínem je příjemnou minulostí. Po čtyřiceti minutách hry však měli Kozlové k souboji s pražskou Kobrou blíže. Krásnou ranou od levého mantinelu na začátku třetiny poslední ovšem zavelel k obratu muž s číslem 91. Co nám k dnešnímu zápasu i k tvrdému zákroku, za který inkasoval dodatečný trest na dva zápasy, řekl?
8.3.O postupu rozhodne sedmý zápasRaina TomanováK sedmému zápasu série mezi Vrchlabí a Kolín zajíždí Kozlové na vrchlabský led. Na mě se utkají již počtvrté. Úterní utkání se HC Stadion vůbec nepovedlo a domů odjelo s vysokou prohrou 8:2. Série je tak vyrovnaná 3:3 a o vítězi a postupujícím rozhodne duel před vrchlabskými diváky.
8.3.Ročník 2008 převálcoval soupeře v JaroměřiTRU - VRC 3:24, 11.kolo | Jana PoskerováSobotní turnaj 2008 byl jasně pod vedením vrchlabského týmu. Kluci bojovali a nepustili soupeře do žádné větší akce, čemuž odpovídají i obě skóre. Tým nasázel oběma soupeřům přes 20 branek.
8.3.Z Náchoda si body vezou starší žáciNAC - VRC 2:5, 11.kolo | Jana PoskerováVrchlabský tým byl v sobotu lepší a zaslouženě vyhrál.
8.3.Nejmladší hokejisté ukončili sezónuVRC - J2R 15:5, 6.kolo | Jana PoskerováTurnajové zápasy skončily pro nejmladší kategorii vrchlabských hokejistů. Kluci byli moc šikovní a už teď se těší na nové zápasy. V posledních zápasech pokořili Jaroměř a nestačili na hradecký Moutfield.
8.3.V Hradci zvítězil domácí týmHK2 - VRC 7:1, 18.kolo | Jana PoskerováZápas v Hradci úplně proházenému týmu 2007 nevyšel. Na sestavě se podepsala jak dlouhá sezóna, tak začátek jarních prázdnin, stejně jako nemoci.

Copyright © 2006-2017 HC Stadion Vrchlabí s.r.o., eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech. | webdesign: wpj s.r.o